Regularne mycie posadzki i fug

W czyszczeniu podłóg ważna jest nie tylko regularność, ale przede wszystkim skuteczność środków czyszczących. To one sprawiają, że brud jest rzeczywiście usuwany, a nie tylko powierzchniowo zmywany, podczas gdy większość rozciera się i trafia na przykład w fugi. Wszelkie ślady w postaci rozmazów czy szram to po prostu niedokładnie usunięty brud, który nie tylko sprawia, że podłoga nie jest czysta, ale dokłada się do tego, że będzie jeszcze szybciej wymagała kolejnego czyszczenia.

Nowości w sklepie Unisorbent

Staramy się konsekwentnie rozszerzać ofertę o środki czyszczące do różnych powierzchni. Do sklepu trafiły w ostatnim czasie dwie nowości – płyn do czyszczenia posadzek oraz płyn do fug. Tym sposobem uzupełniliśmy asortyment również o środki, które umożliwiają łatwe sprzątanie wewnątrz budynków. Do cieszącej się ogromną popularnością serii do czyszczenia kostki brukowej, dołączyliśmy dwa środki, dzięki którym mycie posadzek i czyszczenie fug będzie prostsze i skuteczniejsze.

Jak wszystkie oferowane przez nas produkty, również i te płyny służą pielęgnacji. Oznacza to w skrócie tyle, że ich zastosowanie pozwala dbać o czyszczone powierzchnie prewencyjnie – kolejne czyszczenie jest łatwiejsze i wymaga mniej energii.

Czyszczenie dużych powierzchni

Nasze produkty sprawdzają się zarówno w użyciu na niewielkich powierzchniach, na przykład na prywatny użytek w domu czy małej firmie, jak i w miejscach publicznych, wszędzie tam, gdzie na co dzień przepływ osób jest większy, a więc również powierzchnie brudzą się szybciej i bardziej. Dom jednorodzinny, klatka schodowa w budynku wielorodzinnym, sklep czy długie korytarze w biurowcu. Płyny można stosować do czyszczenia maszynowego i ręcznego, wystarczy stosować podstawowe zasady ostrożności.

Czyste posadzki i fugi

Płyn do czyszczenia posadzki nie zostawia smug, usuwa brud i skutecznie zabezpiecza powierzchnię, ułatwiając jej kolejne czyszczenie. Stosowany systematycznie pozwala na sprawne sprzątanie nawet bardzo dużych powierzchni.

Płyn do czyszczenia fug jest łatwy w aplikacji i przynosi natychmiastowe efekty. Stosując się do krótkiej instrukcji można szybko usunąć długotrwałe zabrudzenia, nie niszcząc przy tym fug. Zastosowanie tego środka to przysłowiowa kropka nad i w czasie sprzątania.

Zapytaj o ofertę Unisorbent

Na wszelkie pytania dotyczące zarówno płynu do mycia posadzki, płynu do czyszczenia fug oraz innych środków z naszej oferty, odpowiedzą pracownicy biura obsługi klienta sklepu Unisorbent. Niezbędne informacje kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Ilustracja do produktu unisorbent czysta fuga i posadzka

Chcesz skutecznie doczyścić fugi i posadzki?

Szukasz środków czystości, które spełnią twoje oczekiwania?
<- Wróć do Wiadomości