Wiosenne porządki wokół domu

Do najmniej przyjemnych, ale koniecznych należą wszystkie czynności związane z czyszczeniem. Po okresie jesienno-zimowym z pewnością trafią się tu i ówdzie plamy oleju lub inne zabrudzenia. Oferujemy naszym klientom produkty, z pomocą których można kompleksowo zadbać o przydomowe powierzchnie – nie tylko czyszcząc, ale również zabezpieczając je przed potencjalnymi uszkodzeniami i plamami. Z wykorzystaniem tych produktów w trzech krokach uda się wyczyścić i zabezpieczyć kostkę brukową na długie miesiące.

Odplamiacz do kostki brukowej

Pierwszym etapem jest pozbycie się punktowych zabrudzeń – praktycznie najcięższych do usunięcia plam z oleju, ale również żywic, smoły, smarów czy silikonów. Tutaj znakomicie sprawdzi się odplamiacz do kostki brukowej, który poradzi sobie oczywiście również z zabrudzeniami na innych powierzchniach – betonie, granicie, gresie szkliwionym, stali, tworzywach sztucznych. Bez szorowania i innych czasochłonnych czynności – wystarczy nanieść preparat na plamę i pozostawić do odparowania.

Płyn do mycia kostki brukowej

Równie wygodnym w użyciu jest drugi produkt w tej kategorii – płyn do mycia kostki brukowej, który podobnie jak odplamiacz, sprawdzi się również na betonie w garażu, schodach, poręczach czy ogrodzeniach. Rozcieńczony w wodzie w zależności od stopnia zabrudzenia, należy rozprowadzić równomiernie, pozostawić na kilka lub kilkanaście minut i obficie spłukać, najlepiej gorącą wodą. Tym sposobem w około 30 minut pozbędziemy się nalotów wapiennych, mchów, porostów oraz innych kłopotliwych zabrudzeń powierzchniowych. Co istotne – preparat nie odbarwia czyszczonych powierzchni.

Zabezpieczanie kostki brukowej

Ostatnim i zasadniczo opcjonalnym krokiem w procesie czyszczenia kostki brukowej jest zastosowanie impregnatu. To postawienie kropki nad i. Impregnat do kostki brukowej wzmacnia i ujednolica strukturę, zapobiega przenikaniu wilgoci, konserwuje i utrwala kolor. Zabezpiecza przed pękaniem, chroni przed brudem i porostami. Kolejne porządki z pewnością będą jeszcze łatwiejsze, jeśli już teraz zadziałamy profilaktycznie.

Czyszczenie kostki brukowej i nie tylko

Wszystkie nasze produkty posiadają instrukcje stosowania z uwzględnieniem powierzchni, na którą mają być aplikowane. Zalecamy stosowanie trzech produktów z kategorii „Czyszczenie kostki brukowej” – dla najlepszego efektu i kompleksowej ochrony. Jeśli masz pytania dotyczące omówionych powyżej preparatów lub innych produktów z naszej oferty, skontaktuj się z nami, z chęcią opowiemy o ich stosowaniu i działaniu.

Ilustra produktów do czyszczenia kostki brukowej

Produkty UNISORBENT do czyszczenia kostki brukowej

Przejdź do sklepu UNISORBENT i sprawdź ceny produktów przeznaczonych do czyszczenia kostki brukowej, betony, asfaltu itp.
<- Wróć do Wiadomości